Dentonet
BLOGOSFERA
BLOGOSFERA
E-mail

1% podatku dla najuboższych z całego świata

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
1% podatku dla najuboższych z całego świata

1% podatku dla najuboższych z całego świata

Projekt „Dentysta w Afryce” jest współorganizowany przez Fundację Redemptoris Missio. Jak to w fundacji – liczy się każda złotówka. Każda pomoc zostanie przyjęta z ogromną wdzięcznością. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych – można przekazać fundacji 1% podatku.

– Nasi lekarze, pielęgniarki i położne niosą pomoc najuboższym mieszkańcom świata. Wysyłamy leki, środki opatrunkowe do misyjnych szpitali i ośrodków zdrowia. Pomagamy cierpiącym i chorym. Wspomóż nasze dzieło. Wystarczy wpisać w formularzu PIT w odpowiednie rubryki nazwę Fundacji Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”, nasz numer KRS 0000039129 oraz kwotę 1% od podatku dochodowego. Serdecznie dziękujemy – zachęcają przedstawiciele fundacji.

Lekarze Fundacji docierają w najdalsze zakątki świata. Swoją pracą i umiejętnościami służą najbiedniejszym pacjentom misyjnych szpitali. Niektórzy z nich pracują w ramach programu Polska Pomoc realizowanym wspólnie z Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP, inni jako wolontariusze Fundacji. Więcej informacji na stronach fundacji.

 

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji