Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

Bądź piękna na Dzień Kobiet

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Bądź piękna na Dzień Kobiet

Bądź piękna na Dzień Kobiet

Każdy to wie – najpiękniejszą ozdobą kobiety jest jej uśmiech. Dlatego z okazji Dnia Kobiet zapraszamy Was, drogie asystentki i higienistki stomatologiczne, do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania – zestawy profesjonalnych preparatów do higieny jamy ustnej firmy SUNSTAR. Dodatkowo każda uczestniczka konkursu otrzyma specjalny bonus.

Co zrobić, żeby wygrać?

Spójrz w lustro, uśmiechnij się do siebie i w kilku zdaniach odpowiedz na pytanie: za co kochasz bycie kobietą? Może być dowcipnie, może być wzruszająco, możesz napisać rymowankę albo haiku – forma nie ma znaczenia, ważna jest Twoja kreatywność.

Następnie swoją odpowiedź wklej do aplikacji konkursowej i zbieraj punkty za każdą osobę, która zagłosuje na Twoje zgłoszenie. Każdy głos to 10 punktów. Wygrywają trzy osoby, które zbiorą ich najwięcej.

Zwiększ swoje szanse, zachęcając bliskich do głosowania na Ciebie. Wysyłaj linki polecające, a za każdy głos oddany w ten sposób otrzymasz 25 punktów.

Nagrody

Trzy zwyciężczynie konkursu będą miały możliwość wybrania jednego z trzech zestawów do higieny jamy ustnej marki GUM. Zestawy są następujące:
Zestaw ortodontyczny: produkty z linii ORTHO – pasta do zębów, płukanka ORTHO i szczoteczka do zębów #124.
Zestaw na problemy z nadwrażliwością: produkty z linii SensiVital – pasta do zębów, płukanka oraz szczoteczka do zębów #509.
Zestaw na problemy z dziąsłami: produkty z linii Paroex 0,12% CHX – pasta do zębów, płukanka oraz szczoteczka do zębów #525 TechniquePro.

Nagrody ufundowała firma ELER, wyłączny importer profesjonalnych produktów do higieny jamy ustnej firmy SUNSTAR – właściciela marek GUM i BUTLER.

Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w konkursie?

Każda osoba, która weźmie udział w konkursie, otrzymuje zniżkę na zakup biletu na II Konferencję dla Asystentek i Higienistek Stomatologicznych AsysDent2015, która odbędzie się 18-19 kwietnia 2015 w Łodzi. Cena uczestnictwa dla osób, które wezmą udział w konkursie wynosi jedyne 120 złotych. Każda osoba, która skorzysta z promocji i wykupi wejściówkę po obniżonej cenie, otrzyma w prezencie Kalendarz Asysty na rok 2015.

Przejście na stronę konkursu: LINK

 

Więcej o firmie Sunstar

Założona w 1941 roku w japońskiej miejscowości Osaka przez Kunio Kanedę firma Sunstar Inc. stała się z biegiem lat konglomeratem działającym na skalę światową. Firma, będąca w dalszym ciągu własnością rodzinną, działa aktywnie w takich obszarach, jak higiena jamy ustnej, zdrowie ogólne, kosmetyka upiększająca, technologia ochrony środowiska i bezpieczeństwa oraz akcesoria do samochodów, jednak punkt ciężkości – głównie w Europie – stanowią produkty do higieny jamy ustnej.
Od 1977 roku Sunstar angażuje się również w sferze społecznej poprzez własną fundację Sunstar Foundation for Oral Health Promotion, która w Japonii posiada własne szpitale, wspiera finansowo badania problemów jamy ustnej i zdrowia ogólnego oraz ściśle współpracuje ze Światową Organizacją Zdrowia WHO.
Produkty marki GUM są innowacyjne i cenione przez stomatologów. Jednym z flagowych produktów jest płukanka GUM Paroex Chlorhexidin 0,12% – jest według opinii stomatologów numerem jeden (źródło: GFK, na podstawie danych dotyczących wielkości sprzedaży., MAT 06/07).

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

UK: zarządy organizacji stomatologicznych nie dla kobiet? Lekarz

Tylko w 9 z 23 brytyjskich organizacji zrzeszających osoby związane zawodowo ze stomatologią kobiety stanowią przynajmniej połowę kadry zarządzającej. Tak wynika z raportu Narodowej Służby Zdrowia (NHS) dotyczącego nierównowagi płci w brytyjskich jed...

higiena jamy ustnej w ciąży - Dentonet.pl
Higiena jamy ustnej u kobiet w ciąży i u noworodka Asysta

3 października w Łodzi odbyła się VII Ogólnopolska Konferencja Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2020. Przypominamy więc najważniejsze wiadomości dotyczące roli higieny jamy ustnej w ciąży i u noworodka, o czym w krótkim wywiadzie o...

zarobki stomatologów - Dentonet.pl
Stomatologia w UK: zarobki kobiet o 32% niższe! Lekarz

W Polsce stomatologia jest – w dużym stopniu – zawodem sfeminizowanym, chociaż w ostatnich dekadach następuje stopniowa zmiana tego trendu. Z kolei w państwach Europy Zachodniej (m.in. w Wielkiej Brytanii) oraz w Stanach Zjednoczonych większość osób ...

ROZWIŃ WIĘCEJ
zwolnienie z ZUS - Dentonet.pl
To ostatni dzień na złożenie wniosku o zwolnienie z ZUS-u Lekarz

Dzisiaj (30 czerwca) upływa termin, w którym można złożyć wniosek o zwolnienie z obowiązku opłacania składek ZUS za marzec, kwiecień i maj. Wniosek można złożyć wyłącznie elektronicznie przez portal Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Przypom...

Dzień Dentysty - Dentonet.pl
5 marca – jedyny taki dzień w kalendarzu, czyli Dzień Dentysty Lekarz

Swój dzień mają liczne zjawiska naturalne i społeczne, mają też wydarzenia historyczne. Szczególny dzień w roku upamiętnia także wiele profesji, w tym tkaczki, gazowników, spedytorów, pracowników skarbówki czy stylistów paznokci. Twórcy kalendarzy, n...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres