Dentonet
PACJENT
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Chirurgia
Choroby jamy ustnej
Estetyka
Pacjent w gabinecie
Poradnia
Profilaktyka

Bądź jak celebryta i zadbaj o uśmiech

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Bądź jak celebryta i zadbaj o uśmiech

Bądź jak celebryta i zadbaj o uśmiech

Uwaga, uwaga! Pilnie poszukujemy celebrytów uśmiechu! Osób przepełnionych pozytywną energią, które potrafią zarazić radością nawet największych ponuraków. Jeżeli więc lubicie się śmiać i uśmiechać – koniecznie weźcie udział w naszym nowym konkursie! Zaprezentujcie nam swój najpiękniejszy uśmiech i oczarujcie komisję rekrutacyjną :-))

Zasady konkursu
Aby zostać celebrytą uśmiechu, nie musicie nam przesyłać CV, listu motywacyjnego ani tym bardziej – grubego portfolio. Wystarczy, że wgracie do aplikacji konkursowej swoje zdjęcie i wyjaśnicie nam, dlaczego lubicie się uśmiechać. Nie stawiamy żadnych ograniczeń formalnych, nie chcemy krępować Waszej wyobraźni i inwencji. Warunek jest jeden, musicie sprawić, że poczujemy się pogodniejsi i radośniejsi.

Nagrody
W naszym konkursie na celebrytę uśmiechu możesz wygrać 1 z 5 zestawów, zawierających ekskluzywną pastę wybielającą Yotuel oraz Alfa Implant Care – innowacyjny płyn do płukania jamy ustnej. Jego producentem jest firma Atos, specjalizująca się w sprzedaży najlepszych na świecie wybielających past do zębów oraz wysokiej jakości preparatów do higieny jamy ustnej.

Aby przejść na stronę konkursu, klinij Tutaj

 

Dowiedz się więcej o konkursowych nagrodach!
Pasta Yotuel jest ulubioną pastą hiszpańskich torreadorów i celebrytów. Jak głosi plotka, jej wielkim miłośnikiem jest Cristiano Ronaldo oraz członkowie rodziny królewskiej.
Pasta Yotuel to "inteligentna" pasta wybielająca z systemem AIRLIFT. System ten nie zawiera detergentów i działa na płytkę bakteryjną poprzez enzym – papainę. Dzięki temu dochodzi do rozluźnienia osadu i kamienia nazębnego, przez co mogą być one usunięte przez pastę o bardzo małym współczynniku ścieralności RDA 40. W paście zawarty jest również xylitol, zdrowa alternatywna dla niszczącego zęby cukru.
Pasta Yotuel skutecznie wybiela, usuwa kamień nazębny, i przebarwienia, a jednocześnie działa przeciwpróchniczo. Więcej o zaletach tej unikalnej pasty przeczytasz TUTAJ.


 
 

Alfa Implant Care – innowacyjny płyn do płukania jamy ustnej do stosowania przed i po wszelkich zabiegach chirurgicznych, implantacji i ekstrakcji zęba. Jest wskazany także podczas leczenia chirurgicznego chorób przyzębia, w różnego rodzaju stanach zapalnych i infekcjach jamy ustnej, przy podprotezowych stanach zapalnych.
Jest również zalecany do codziennej higieny!!! Płyn może się pochwalić się bogatym ziołowym składem, zawiera między innymi ekstrakt z szałwii, siemienia lnianego, rumianku, kory dębu, rozmarynu, arniki, nie posiada natomiast alkoholu i barwników. W 2014 Alfa Implant Care otrzymał prestiżową nagrodę Grand Prix przyznawaną przez stomatologów na CEDE (największych w Polsce targach dentystycznych).
 

 

Zasady konkursu

1. W Konkursie "Bądź jak celebryta i zadbaj o uśmiech" może wziąć udział każda osoba, która w dniach trwania Konkursu doda hasło konkursowe, wypełni prawidłowo formularz zgłoszeniowy do Konkursu oraz zaakceptuje Regulamin Konkursu. Hasła dodawane przez Uczestników Konkursu zostają automatyczne dodane do Galerii Konkursowej.
2. Każdy Uczestnik może przesłać maksymalnie 1 zdjęcie i 1 hasło. Dodanie zdjęcia hasła przez Uczestnika Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest ich właścielem i posiada do nich prawa autorskie.
3. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do podpisania haseł imieniem i nazwiskiem autora, wskazanym przez niego pseudonimem lub – w przypadku gdy Uczestnik Konkursu woli pozostać anonimowy – opatrzenia hasła podpisem „hasło DENTOnauty”.
4. Konkurs "Bądź jak celebryta i zadbaj o uśmiech" trwa od 27. 05. 2015 do 17. 06. 2015 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 20 czerwca 2015 roku.
5. Laureatów Konkursu wskaże Komisja Konkursowa.

Aby przejść na stronę konkursu, klinij Tutaj


POWIĄZANE ARTYKUŁY

dziel się uśmiechem - Dentonet.pl
Zdrowe zęby po wakacjach, czyli jak dbać o piękny uśmiech Pacjent

Sezon wakacyjny powoli dobiega końca – przed nami ostatnie wyjazdy zanim dzieci znów zasiądą do szkolnych ławek. Podczas letnich podróży pozwalamy sobie na więcej swobody i niestety częściej niż zazwyczaj zdarza nam się zrobić sobie przerwę od dobryc...

Aby zdrowy uśmiech mieć… Poradnik stomatologiczny od NFZ-u Asysta

Zachodniopomorski oddział wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia opublikował czwarte już wydanie poradnika stomatologicznego dla dzieci i kobiet w ciąży.Poradnik "Aby zdrowy uśmiech mieć, trzeba tylko chcieć" zawiera najważniejsze zalecenia w kierunk...

ROZWIŃ WIĘCEJ
recepta - Dentonet.pl
Zadbaj o prawo do pobierania recept - czas do 30 września Lekarz

Przypominamy, że 30 września mija termin składania wniosków o utrzymanie uprawnień do pobierania recept. Ma to oczywiście związek z czerwcowym zarządzeniem prezesa NFZ, dotyczącym przedłużenia tego terminu. Poprzedni minął z końcem czerwca ubiegłego ...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres