Wybielanie nakładkowe czy fotelowe? Weź udział w bezpłatnym webinarze!
We wtorek 6 grudnia o godz. 20:00 odbędzie się webinar „Wybielanie nakładkowe czy fotelowe? Śnieżnobiały uśmiech z marką Sensodyne”, organizowany przez firmę GSK. Spotkanie poprowadzi hig. stom. Mateusz Kulik, który m.in. przedstawi przypadki kliniczne pacjentów, którzy poddali się zabiegowi wybielania.

Wybielanie jest jednym z najpopularniejszych zabiegów stomatologii estetycznej, na który decydują się pacjenci w różnym wieku niezadowoleni z naturalnego odcienia swoich zębów. Wybielanie niejednokrotnie pozwala im pozbyć się kompleksów, a także poprawić jakość życia w sferze zawodowej i towarzyskiej.
Spośród wielu metod wybielania zębów zainteresowanie pacjentów budzą głównie dwie: wybielanie nakładkowe oraz fotelowe (gabinetowe). Tematowi temu będzie poświęcony bezpłatny webinar „Wybielanie nakładkowe czy fotelowe? Śnieżnobiały uśmiech z marką Sensodyne”, organizowany przez firmę GSK w ramach programu edukacyjnego Ekspertki Sensodyne. Webinar odbędzie się we wtorek 6 grudnia o godz. 20:00, a poprowadzi go Mateusz Kulik - higienista stomatologiczny z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, uczestnik licznych kursów i szkoleń m.in. z zakresu pracy z pacjentami periodontologicznymi i onkologicznymi, profilaktyki próchnicy, zapobiegania zakażeniom i pierwszej pomocy przedmedycznej.
Podczas webinaru będzie można dowiedzieć się:
- czym jest zabieg wybielania,
- jakie są metody wybielania w gabinecie i jak je wykonywać,
- jakie są przeciwwskazania do zabiegu,
- jak utrzymać efekt wybielania.
Prowadzący przedstawi przypadki kliniczne pacjentów, którzy poddali się zabiegowi wybielania, a także odpowie na pytania uczestników. Za udział w webinarze będzie można uzyskać certyfikat.
Uczestnictwo w webinarze „Wybielanie nakładkowe czy fotelowe? Śnieżnobiały uśmiech z marką Sensodyne” jest bezpłatne. Transmisja odbędzie się 6 grudnia o godz. 20:00 w dedykowanym wydarzeniu na Facebooku [KLIKNIJ TUTAJ]. Zapraszamy!
PM-PL-SENO-22-00137





