Czy przyjechać na ASYSDENT? Zobacz, co na Ciebie czeka!
Już za niespełna dwa tygodnie - 23 kwietnia - w Łodzi odbędzie się IX Ogólnopolska Konferencja Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2022. Jeśli wciąż wahasz się, czy do nas dołączyć, sprawdź, jakie atrakcje dla Ciebie przygotowaliśmy!

Konferencja ASYSDENT to największe w naszym kraju wydarzenie edukacyjne dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Jej głównym atutem jest niesamowity program naukowy, na który składa się kilkanaście wykładów dotyczących kwestii ważnych w codziennej pracy asystentek i higienistek. Nie inaczej będzie w tym roku - wśród wykładowców ASYSDENTU 2022 znaleźli się nie tylko lekarze dentyści z różnymi specjalizacjami, ale także dyplomowane higienistki stomatologiczne, specjalista wirusolog, magistrzy fizjoterapii oraz eksperci branży stomatologicznej.
ASYSDENT 2022 to jednak nie tylko teoria, ale również bardzo bogaty program warsztatów, które pozwolą zdobyć i udoskonalić umiejętności praktyczne niezbędne w codziennej pracy każdej asystentki i higienistki. Można się na nie zapisywać na stronie https://asysdent.pl/.
Dodatkowo uczestniczki będą mogły wziąć udział w konkursie z nagrodami, w Łodzi pojawi się 20 wystawców prezentujących produkty i akcesoria przydatne w codziennej pracy asystentek i higienistek, każda uczestniczka konferencji otrzyma certyfikat i zabierze do domu torbę pełną prezentów od organizatorów, sponsorów i partnerów ASYSDENTU. Po raz pierwszy w historii podczas ASYSDENTU odbędzie się gra, dzięki której będzie można wzbogacić torbę konferencyjną o kolejne produkty!
Ale jeśli wciąż nie jesteś pewna, czy chcesz jechać na ASYSDENT 2022, to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Zobacz zupełnie bezpłatnie wykład, który został oceniony przez uczestniczki jako najlepszy na ASYSDENCIE 2021. Wejdź na stronę https://obejrzyj.dentonet.pl/asysdent20, wypełnij krótki formularz i obejrzyj nagranie. Dołącz do nas - zapraszamy!






