Poznaj bliżej wykładowców konferencji ASYSDENT 2022!
Już 23 kwietnia 2022 r. w Łodzi odbędzie się IX Ogólnopolska Konferencja Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2022. Będzie to wydarzenie pełne merytoryki i wiedzy na najwyższym poziomie, o co zadbają nasi wykładowcy!

Konferencja ASYSDENT jest największym w Polsce wydarzeniem edukacyjnym dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Co roku organizatorzy przygotowują dla uczestniczek przede wszystkim potężną dawkę wiedzy, na którą składają się m.in. wykłady prowadzone przez znane i cenione autorytety ze świata stomatologii i nie tylko.
Nie inaczej będzie w tym roku! Wśród wykładowców ASYSDENTU 2022 znaleźli się nie tylko lekarze dentyści z różnymi specjalizacjami, ale także dyplomowane higienistki stomatologiczne, specjalista wirusolog, magistrzy fizjoterapii oraz eksperci branży stomatologicznej.
Na ASYSDENTOWEJ scenie pojawią się:
- dr hab. n. med. prof. nadzw. Anita Gąsiorowska - z wykładem "Choroba refluksowa przełyku i schorzenia jamy ustnej oraz zębów - związek przypadkowy czy udowodniony",
- dr n. med. Małgorzata Saryusz-Wolska - z wykładem "Cukrzyca nie boli, ale zęby tak - pacjent z cukrzycą w gabinecie stomatologicznym",
- lek. stom. Marta Szymańska-Sowula - z wykładem "Płytka nazębna… i tu się wszystko zaczęło",
- dr hab. n. med. Tomasz Dzieciątkowski - z wykładem "Zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu C a bezpieczeństwo asysty",
- mgr Magdalena Dubińska-Rejent - z wykładem "Dezynfekcja i sterylizacja końcówek - najczęściej popełniane błędy",
- dr n. med. Maciej Nowak - z wykładem "Intensywna czerwień? Tylko na ustach",
- lic. hig. stom. mgr Paulina Mintzberg-Wachowicz - z wykładem "Unikalne działanie fluorku cyny",
- dr n. med. Łukasz Zadrożny - po raz pierwszy w historii ASYSDENTU weźmie udział w prowadzonym na żywo panelu dyskusyjnym (wraz z dr. hab. n. med. Tomaszem Dzieciątkowskim),
- dr n. o zdr. Waldemar Ćwirzeń - z wykładem "Zasady współpracy członków zespołu stomatologicznego - transfer instrumentów",
- dr n. med. Wojciech Krajewski - z wykładem "Nitka czy szczoteczka międzyzębowa",
- dypl. hig. Katarzyna Obarska - z wykładem "Pacjent onkologiczny w gabinecie higieny",
- dr n. med. Iwona Iwanowicz oraz mgr fizjoterapii Karol Gorzechowski - z wykładem "Dysfunkcje narządu żucia w pracy asysty i higienistek stomatologicznych",
- mgr Renata Dziedzicka - z wykładem "Procedury postępowania w przypadku pacjenta z autoimmunologią - pacjent protetyczny",
- mgr fizjoterapii, osteopata Radosław Janczyk i mgr fizjoterapii, osteopata Małgorzata Janczyk - z wykładem "Jak (nie) siadać, by bez bólu nie wstawać".
Zaplanowana na 23 kwietnia konferencja to oczywiście również szeroki program warsztatów (także online), część targowo-wystawiennicza, torba pełna prezentów od partnerów i sponsorów ASYSDENTU i po raz pierwszy w historii konferencji - specjalna gra dla uczestniczek!
Formularz zakupu biletów, a także szczegółowy program konferencji, sylwetki wykładowców i wszystkie szczegóły organizacyjne znaleźć można na stronie https://asysdent.pl/. Warto się pospieszyć – liczba miejsc jest ograniczona! Do zobaczenia w kwietniu w Łodzi!





