Czy masz już swój bilet na konferencję ASYSDENT 2022?
Trwa sprzedaż biletów na IX Ogólnopolską Konferencję Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2022, która odbędzie się w Łodzi już 23 kwietnia. Formularz zakupu biletów znaleźć można na stronie https://asysdent.pl/.

Konferencja ASYSDENT to największe w Polsce i jedno z największych w Europie wydarzeń edukacyjnych skierowanych do asystentek i higienistek stomatologicznych. Uczestniczki co roku przyciąga do Łodzi ogromna dawka wiedzy zapewnianej przez organizatorów. Kilkanaście wykładów przygotowanych przez największe autorytety ze świata stomatologii, szeroki wybór warsztatów praktycznych, podczas których można zdobyć bezcenne umiejętności potrzebne w codziennej pracy oraz towarzyszące konferencji targi, w trakcie których można zapoznać się z produktami niezbędnymi w pracy asystentek i higienistek oraz nawiązać kontakty z przedstawicielami topowych marek - i to wszystko w ciągu zaledwie jednego dnia!
Tegoroczna odsłona konferencji ASYSDENT odbędzie się 23 kwietnia 2022 r. w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pomorskiej w Łodzi. Obok ogromu wiedzy, na uczestniczki jak co roku czeka konkurs z nagrodami, torba pełna prezentów od organizatorów, sponsorów i partnerów ASYSDENTU, a także - po raz pierwszy w historii - specjalna konferencja gra.
Formularz zakupu biletów, a także szczegółowy program konferencji, sylwetki wykładowców i wszystkie szczegóły organizacyjne znaleźć można na stronie https://asysdent.pl/. Warto się pospieszyć – liczba miejsc jest ograniczona! Co roku spotykamy się w gronie asystentek i higienistek, które chcą nieustannie powiększać swoją wiedzę i dbają o swój rozwój zawodowy - mamy nadzieję, że do nas dołączysz!





