Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2


After „After Party”

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
After „After Party”

After „After Party”

Każdy z organizatorów podobnych imprez w podsumowaniu przekonuje, że jego impreza zakończyła się sukcesem.

Zorganizowane w czasie trwania Krakdentu przez FM Dental i nasz portal „After Party” takim sukcesem niewątpliwie było.

Ale cóż innego mamy powiedzieć, jeśli zaproszenia na imprezę rozeszły się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki i z przykrością musieliśmy wielu chętnym odmawiać.

Sama lokalizacja (czyli krakowskie Forty Kleparz) sprzyjała klubowym i muzycznym klimatom, ale i tak najważniejsza była atmosfera stworzona przez muzyków i samych uczestników zabawy.

A ta chyba była niezła, skoro ostatni imprezowicze schodzili z tanecznego parkietu i opuszczali klubowe zakamarki około 4.00 nad ranem.

Ale od początku… Już na wstępie witaliśmy wszystkie panie symbolicznym kwiatkiem (wiadomo, Dzień Kobiet!), a czynił to osobiście Oskar Tichanowicz przedstawiciel Dealera MINI Dobrzański.

Koncert otworzył współwłaściciel FM Dental, Wojtek Feć, znany również jako perkusista grupy B.B.Blues i zapowiedział na początek występ energetycznego zespołu Made in China. Jakość występu zupełnie nie przypominała chińskie podróbki i większość dała się ponieść tanecznym rytmom funky popu.

Po półgodzinnym koncercie swój krótki show przedstawiła mistrzyni Polski w Pole Dance, pani Agata Malchrowicz. Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że jest to taniec artystyczny i akrobatyczny i wymaga nie lada umiejętności, o czym przekonali się ci, którym udało się dopchnąć w pobliże rury.

Następnie swój blisko dwugodzinny koncert dała grupa Wojtka Fecia – B.B.Blues. Energetyczny blues i rock podniósł atmosferę na sali na wyżyny, z czego skwapliwie skorzystał DJ, który kontynuował zabawę do samego rana.

W międzyczasie warto wspomnieć o wspaniałej degustacji sushi, przygotowanej przez krakowską restaurację „Zen”. Samo sushi było rzeczywiście przedniej jakości, ale uczestników zaskoczył sposób serwowania tej japońskiej potrawy. Szczegółów nie zdradzamy i odsyłamy do naszego działu Fotoreportaże – KLIKNIJ .

W każdym razie ci, którzy znają prozę Hrabala i widzieli film „Obsługiwałem angielskiego króla”, wiedzą, o co chodzi.

Wspomnijmy również, że dopisała i dobrze się świetnie bawiła ponad 60-osobowa grupa naszych dentonetowych Forumowiczów, którzy koniecznie chcieli się poznać lub (po raz wtóry) odświeżyć znajomość w realu (vide wątek w „Po godzinach”).

Sukces czy nie – najważniejsze, że większość uczestników dobrze się na After Party bawiła i już jesteśmy poddawani naciskom, żeby imprezę powtórzyć za rok.

Przypomnijmy, że After Party patronowali: Dental Tribune oraz nasza Dentowizja, która ma już gotową relację filmową z imprezy –  ZOBACZ oraz relacje z Krakdentu – wszystko na www.dentowizja.pl.

 

tchPOWIĄZANE ARTYKUŁY

Dentoexpress2 - Dentonet.pl
Gra terenowa Dentoexpress na wystawie CEDE 2019 [video] Lekarz

Dwa poznańskie koziołki bawiły się tak energicznie, że podczas swoich harców potraciły wszystkie ząbki. A teraz, gdy naszła je ochota na pyszne rogale świętomarcińskie, szukają pomocy, by mogły pogryźć smakołyki… Każdy uczestnik wystawy stomatologicz...

Olident 1
Nominacji nie było, ale Oskar już jest! Historia filmowego Olidentu Lekarz

Minęło sporo czasu nim pomysł stworzenia tych wyjątkowych filmów instruktażowych zmienił się w konkretne działanie. Sama koncepcja też przechodziła swoje metamorfozy. I bardzo dobrze, bo w efekcie powstało 19 wartościowych filmów, które są już tłumac...

Kamil Kuczewski
"Nie ma rozwoju gabinetu bez dobrej atmosfery" - wywiad Lekarz

O tym, jak ważna jest dobra atmosfera w zespole stomatologicznym, jak przekłada się ona na personel i pacjenta rozmawiamy z Kamilem Kuczewskim – wykładowcą, szkoleniowcem, doradcą i trenerem rozwoju praktyk stomatologicznych.Jakie typy relacji można ...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Przywracamy Uśmiech - Wojtek
Przywracamy uśmiech z Kol-Dentalem – Wojtek [video] Lekarz

Firma Kol-Dental oraz gabinet Stomatologia Zabielscy w ramach akcji "Przywracamy uśmiech" wspólnie zadbali o stan zdrowia jamy ustnej u 36-letniego Wojtka.Wojtek od dłuższego czasu zdawał sobie sprawę, że jego zęby wymagają profesjonalnej opieki stom...

Ptak Warsaw Expo 1
Warsaw Dental Medica Show – targi inne niż do tej pory Lekarz

Połączenie ciekawej imprezy branżowej – specjalistycznych targów i kongresu naukowego, z niespotykanym gdzie indziej codziennym targowym show oraz wieczorami z udziałem gwiazd – Edyty Górniak, Stefano Terrazzino oraz Kabaretu Moralnego Niepokoju – to...

jak szczotkować zęby - Dentonet.pl
British Dental Journal: nie wiadomo, jak szczotkować zęby Asysta

Według informacji British Dental Journal, porady dotyczące najlepszych metod mycia zębów są mylące i sprzeczne. Naukowcy przeanalizowali 66 źródeł z całego świata: organizacji zrzeszających dentystów, producentów szczoteczek oraz podręczniki stomatol...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres