Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2


After „After Party”

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
After „After Party”

After „After Party”

Każdy z organizatorów podobnych imprez w podsumowaniu przekonuje, że jego impreza zakończyła się sukcesem.

Zorganizowane w czasie trwania Krakdentu przez FM Dental i nasz portal „After Party” takim sukcesem niewątpliwie było.

Ale cóż innego mamy powiedzieć, jeśli zaproszenia na imprezę rozeszły się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki i z przykrością musieliśmy wielu chętnym odmawiać.

Sama lokalizacja (czyli krakowskie Forty Kleparz) sprzyjała klubowym i muzycznym klimatom, ale i tak najważniejsza była atmosfera stworzona przez muzyków i samych uczestników zabawy.

A ta chyba była niezła, skoro ostatni imprezowicze schodzili z tanecznego parkietu i opuszczali klubowe zakamarki około 4.00 nad ranem.

Ale od początku… Już na wstępie witaliśmy wszystkie panie symbolicznym kwiatkiem (wiadomo, Dzień Kobiet!), a czynił to osobiście Oskar Tichanowicz przedstawiciel Dealera MINI Dobrzański.

Koncert otworzył współwłaściciel FM Dental, Wojtek Feć, znany również jako perkusista grupy B.B.Blues i zapowiedział na początek występ energetycznego zespołu Made in China. Jakość występu zupełnie nie przypominała chińskie podróbki i większość dała się ponieść tanecznym rytmom funky popu.

Po półgodzinnym koncercie swój krótki show przedstawiła mistrzyni Polski w Pole Dance, pani Agata Malchrowicz. Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że jest to taniec artystyczny i akrobatyczny i wymaga nie lada umiejętności, o czym przekonali się ci, którym udało się dopchnąć w pobliże rury.

Następnie swój blisko dwugodzinny koncert dała grupa Wojtka Fecia – B.B.Blues. Energetyczny blues i rock podniósł atmosferę na sali na wyżyny, z czego skwapliwie skorzystał DJ, który kontynuował zabawę do samego rana.

W międzyczasie warto wspomnieć o wspaniałej degustacji sushi, przygotowanej przez krakowską restaurację „Zen”. Samo sushi było rzeczywiście przedniej jakości, ale uczestników zaskoczył sposób serwowania tej japońskiej potrawy. Szczegółów nie zdradzamy i odsyłamy do naszego działu Fotoreportaże – KLIKNIJ .

W każdym razie ci, którzy znają prozę Hrabala i widzieli film „Obsługiwałem angielskiego króla”, wiedzą, o co chodzi.

Wspomnijmy również, że dopisała i dobrze się świetnie bawiła ponad 60-osobowa grupa naszych dentonetowych Forumowiczów, którzy koniecznie chcieli się poznać lub (po raz wtóry) odświeżyć znajomość w realu (vide wątek w „Po godzinach”).

Sukces czy nie – najważniejsze, że większość uczestników dobrze się na After Party bawiła i już jesteśmy poddawani naciskom, żeby imprezę powtórzyć za rok.

Przypomnijmy, że After Party patronowali: Dental Tribune oraz nasza Dentowizja, która ma już gotową relację filmową z imprezy –  ZOBACZ oraz relacje z Krakdentu – wszystko na www.dentowizja.pl.

 

tchPOWIĄZANE ARTYKUŁY

Platforma stomatologiczna DENTFLIX rusza już wkrótce! Lekarz

Odwołanie marcowego terminu Krakdentu z powodu wirusa SARS-CoV-2 pokrzyżowało plany setkom firm i zawiodło nadzieje tysięcy osób związanych zawodowo ze stomatologią. Również dla nas było to wielkim zmartwieniem, ponieważ właśnie w Krakowie miała odby...

Kompetentna asysta to podstawa sprawnie funkcjonującego gabinetu Asysta

- Od pierwszej edycji ASYSDENTU z motywem przewodnim „Dawniej pomoc, dziś asysta” zmieniło się bardzo wiele. Panie zaczęły postrzegać siebie nie jako „pomoc do wszystkiego”, ale osoby niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zespołu stomatologicznego...

stomatologiczny kalendarz adwentowy - Dentonet.pl
To już ostatnie dni naszego wyjątkowego kalendarza adwentowego Lekarz

Sprzęt, materiały, akcesoria stomatologiczne. Wszystko w atrakcyjnych, bo świątecznych cenach. Tak działa nasz Stomatologiczny Kalendarz Adwentowy. To już ostatnia szansa na skorzystanie z jednej z wielu promocji.Na pewno warto zapoznać się z ofertą,...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Dentoexpress2 - Dentonet.pl
Gra terenowa Dentoexpress na wystawie CEDE 2019 [video] Lekarz

Dwa poznańskie koziołki bawiły się tak energicznie, że podczas swoich harców potraciły wszystkie ząbki. A teraz, gdy naszła je ochota na pyszne rogale świętomarcińskie, szukają pomocy, by mogły pogryźć smakołyki… Każdy uczestnik wystawy stomatologicz...

Nominacji nie było, ale Oskar już jest! Historia filmowego Olidentu Lekarz

Minęło sporo czasu nim pomysł stworzenia tych wyjątkowych filmów instruktażowych zmienił się w konkretne działanie. Sama koncepcja też przechodziła swoje metamorfozy. I bardzo dobrze, bo w efekcie powstało 19 wartościowych filmów, które są już tłumac...

Jak wyleczyć smoka? Gra terenowa "Dentoexpress" na targach Krakdent Lekarz

Ból zęba może przytrafić się nawet Smokowi Wawelskiemu… Niestety, dolegliwości były tak silne, że Smok narozrabiał w gabinecie stomatologicznym, a Doktor Dratewka pogubił wszystkie swoje narzędzia! Na szczęście dzięki specjalnej misji grupy odważnych...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres