Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

A mury pną się do góry!

Publikacja:
A mury pną się do góry!

A mury pną się do góry!

Tej inwestycji kibicujemy od lat. Na Targach Krakdent jesteśmy „od zawsze” i ostatnimi laty słyszymy od wystawców, jak i zwiedzających powtarzające się narzekania na warunki…

Pomimo ogromnych wysiłków organizatorów impreza stanęła praktycznie pod ścianą, bez możliwości dalszego rozwoju. A możliwości rozwojowe są, o czym świadczy duże zainteresowanie wystawców oraz coraz większa rzesza zwiedzających, w tym naszych sąsiadów z południa i wschodu.

Tym ostatnim – gościom z Ukrainy – będzie znacznie łatwiej dotrzeć do Krakowa, gdyż do końca 2014 roku ma już być gotowa w całości autostrada A-4.

Na podstawie prezentowanych przez nasz wcześniej wizualizacji – ZOBACZ – nowa inwestycja o nazwie EXPO Kraków musi robić wrażenie. Ale najważniejsze, że inwestycja ostro ruszyła z miejsca i do końca roku cały obiekt ma być już zadaszony.

Przypomnijmy, że nowa hala stanie również przy ul. Centralnej, ale pod numerem 55, na terenie dawnych zakładów Prefabet. A to już będzie tylko 7 km od śródmieścia Krakowa.

Całe centrum targowo-kongresowe – o łącznej powierzchni 13 tys m kw. – to dwie wielofunkcyjne hale, które umożliwią nie tylko organizowanie Krakdentu i innych imprez targowych i wystawienniczych, ale również kongresów, zawodów sportowych, koncertów, festiwali i innych imprez kulturalnych.

Expo Kraków ma być gotowe już na wiosnę 2014 roku, a postęp prac można obserwować na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/expo.krakow.

 

inf. wł.

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Marzena Dominiak - Dentonet.pl
Przykład idzie z góry – prof. Dominiak już po szczepieniu Lekarz

W Polsce trwa akcja szczepień przeciwko koronawirusowi. W tzw. etapie 0 szczepić się może personel medyczny. Tuż po świętach w jednym z wrocławskich szpitali zaszczepiła się prof. Marzena Dominiak, prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. ...