Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

6 powodów, by kupić bilet na WIRTUALNY ASYSDENT 2020

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
6 powodów, by kupić bilet na WIRTUALNY ASYSDENT 2020

6 powodów, by kupić bilet na WIRTUALNY ASYSDENT 2020

ASYSDENT przez lata stał się prawdziwym świętem asystentek i higienistek stomatologicznych. Bardzo chcielibyśmy zobaczyć się z Tobą osobiście w Łodzi 3 października, ale ze względów bezpieczeństwa zamknęliśmy już sprzedaż biletów stacjonarnych. Mamy jednak dla Ciebie wyjątkową możliwość wzięcia udziału w WIRTUALNYM ASYSDENCIE – sprawdź, co dzięki temu zyskasz!

3 października (sobota) równocześnie ze stacjonarną konferencją ASYSDENT odbędzie się WIRTUALNY ASYSDENT w formie przekazu live z Auli Tysiąc Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, prowadzonego przy użyciu kilku kamer, w doskonałej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu uczestniczki będą mogły poczuć wyjątkową atmosferę towarzyszącą konferencji. Sprawdź, co czeka na Ciebie podczas WIRTUALNEGO ASYSDENTU!

1. Dostęp do 14 wykładów prowadzonych przez znanych profesjonalistów z branży

Dr n. med. Tomasz Maria Kercz, dr Ignacy Baumberg, mec. Ewa Mazur-Pawłowska, prof. dr n. med. Natalia Lewkowicz, hig. stom. Martyna Zawadka, dypl. hig. stom. Monika Stankiewicz, mgr Radosław Janczyk – to tylko niektórzy wykładowcy, którzy pojawią się na konferencji ASYSDENT 2020. Zapewniamy olbrzymią dawkę wiedzy niezbędnej w codziennej pracy!

2. Dostęp do nagrań z wykładów przez co najmniej miesiąc po premierze

Nie możesz być z nami na żywo 3 października? Nic straconego! Bilet na WIRTUALNY ASYSDENT 2020 daje Ci dostęp do zapisu całej konferencji przez kolejny miesiąc. Będziesz mogła obejrzeć wykłady w dowolnej, najdogodniejszej dla Ciebie chwili.

3. Certyfikat uczestnictwa, który znacząco podnosi wartość na rynku pracy

Tak jak uczestniczki stacjonarnego ASYSDENTU, również biorąc udział w wirtualnej konferencji otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający Twoją obecność na konferencji. Dla Twoich obecnych (i przyszłych) pracodawców to sygnał, że dbasz o swój rozwój zawodowy i podnoszenie kompetencji oraz umiejętności potrzebnych w pracy.

4. Torba konferencyjna pełna cennych materiałów od sponsorów

Wszyscy uwielbiamy prezenty, a torba pełna cennych materiałów od sponsorów i partnerów ASYSDENTU to już nasza konferencyjna tradycja. Uczestnicząc w WIRTUALNYM ASYSDENCIE również dostaniesz swoje prezenty – torbę konferencyjną wyślemy do Ciebie pocztą. Dodatkowo, otrzymasz od nas wyjątkową możliwość udziału w quizach on-line na żywo, dzięki którym do Twojej torby będą mogły trafić kolejne wartościowe nagrody.

5. Dostęp do sklepu ze specjalną ofertą cenową

Bardzo istotnym wydarzeniem co roku towarzyszącym ASYSDENTOWI są mini-targi stomatologiczne, na których można kupić przydatne asystentkom sprzęty, narzędzia i akcesoria bezpośrednio od ich producentów lub dystrybutorów. Uczestniczki WIRTUALNEGO ASYSDENTU również będą miały taką możliwość – na potrzeby konferencji on-line powstanie specjalny sklep internetowy z wyjątkową ofertą cenową na produkty oferowane przez naszych wystawców.

6. Komfort, wygoda i elastyczność

Osobisty przyjazd do Łodzi byłby dla Ciebie problematyczny ze względów logistycznych, rodzinnych czy zawodowych? WIRTUALNY ASYSDENT to wyjątkowa możliwość wzięcia udziału w konferencji w domowym zaciszu, bez konieczności organizowania podróży. Zyskujesz komfort i wygodę!

Bilet na WIRTUALNY ASYSDENT można kupić tutaj -> https://wirtualny.asysdent.pl/. Jednym z tematów konferencji będzie organizacja pracy asysty przy zabiegach chirurgii periodontologicznej. O najważniejsze etapy współpracy przy takich zabiegach zapytaliśmy prof. dr hab. n. med. Natalię Lewkowicz, która ten wykład poprowadzi.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Tomasz Dzieciątkowski - Dentonet.pl
Dr Tomasz Dzieciątkowski na konferencji ASYSDENT Asysta

Do grona wykładowców konferencji ASYSDENT 2020 dołączył dr hab. n. med. Tomasz Dzieciątkowski – mikrobiolog, wirusolog, adiunkt w Katedrze i Zakładzie Mikrobiologii Lekarskiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tematem jego wykładu będą zakażenia...

pierwsza pomoc - Dentonet.pl
Stany nagłe w gabinecie stomatologicznym Asysta

– Zapraszam do udziału w konferencji ASYSDENT, podczas której będę prowadził wykład dotyczący profesjonalnych zasad organizacji działań w sytuacjach nagłego zagrożenia życia w gabinecie. Wiele osób twierdzi, że ma w tej dziedzinie wiedzę, posiada cer...

periodontologia - Dentonet.pl
Asystowanie w zabiegach chirurgii periodontologicznej Asysta

– Zapraszam serdecznie na mój wykład, który obejmie tematy asystowania w zabiegach chirurgii periodontologicznej – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Natalia Lewkowicz, jeden z wykładowców konferencji ASYSDENT 2020. – Postaram się omówić kwestię odpow...

ROZWIŃ WIĘCEJ
asystowanie w endodoncji - Dentonet.pl
Asystowanie w endodoncji nie musi być nudne! Asysta

Czy praca asystentki lekarza dentysty wykonującego leczenie kanałowe musi być nudna? Nie musi! Dlaczego? I jak to osiągnąć? To temat jednego z wykładów podczas tegorocznej konferencji ASYSDENT. Wykład wygłosi dypl. hig. stom. Martyna Zawadka. ASYS...

Ewa Mazur-Pawłowska - Dentonet.pl
Dokumentacja pacjenta w stomatologii z perspektywy asysty Asysta

– Zapraszam na mój wykład podczas konferencji ASYSDENT 2020 – mówi mec. Ewa Mazur-Pawłowska, jedna z wykładowców tegorocznego ASYSDENTU. – Przedstawię Państwu koncepcję przygotowywania podstawowej dokumentacji pacjenta w stomatologii. Jest to bardzo ...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres