Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

20 wykładów na 20-lecie! Konferencja Dentonet Online zainaugurowana!

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
20 wykładów na 20-lecie! Konferencja Dentonet Online zainaugurowana!

20 wykładów na 20-lecie! Konferencja Dentonet Online zainaugurowana!

W czwartek (25 czerwca) zainaugurowana została I Konferencja Dentonet Online – zorganizowane z okazji 20-lecia portalu Dentonet.pl wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, w ramach którego dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie łącznie 20 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii.

I Konferencja Dentonet Online na unikalny charakter – w ciągu czterech dni (25-28 czerwca) codziennie udostępniane są bloki pięciu wykładów z różnych dziedzin stomatologii. Implantologia, protetyka, radiologia w stomatologii, mikroinwazyjność leczenia stomatologicznego, aspekty prawne prowadzenia gabinetu, pierwsza pomoc w nagłych przypadkach – coś dla siebie w bogatym programie konferencji znajdzie każdy!

– Mam ogromną satysfakcję, że znam osobiście bardzo wielu znakomitych specjalistów i mistrzów stomatologii polskiej. Zdradziłem się im z takim pomysłem i okazało się, że wszyscy przyjęli moje zaproszenie. W tym miejscu bardzo im dziękuję za ich zaufanie, tym bardziej że wszyscy z nich są zapracowanymi lekarzami praktykami i są zaangażowani w różne projekty edukacyjne. To dzięki tym nazwiskom Konferencja Dentonet Online jest unikatowa – mówił pomysłodawca i organizator Konferencji dr n. med. Tomasz Maria Kercz.

Już pierwszego dnia Konferencji (czwartek 25 czerwca) uczestnicy mogli otrzymać olbrzymią dawkę wiedzy. Na inaugurację zaprezentowano wykład dotyczący witaminy D w kontekście leczenia stomatologicznego autorstwa prof. Marzeny Dominiak – prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Mec. Paweł Strzelec udzielił dentystom bezcennych wskazówek odnośnie minimalizowania ryzyka (cywilnego, prawnego) podczas leczenia pacjentów. Dr n. med. Michał Ganowicz opowiadał o wyjątkowych możliwościach współczesnych kompozytów, a lek. dent. Damian Nasulicz radził, jak przeprowadzać mikroinwazyjne zabiegi stomatologiczne w czasach zagrożenia koronawirusem. Grono wykładowców pierwszego dnia Konferencji uzupełnił dr. n. med. Łukasz Zadrożny z wykładem o procedurach szycia w nowoczesnej chirurgii jamy ustnej.

Kolejne dni Konferencji będą równie bogate w wiedzę i możliwość spotkań z wykładowcami w dedykowanej, zamkniętej grupie na Facebooku – cały czas możesz do nas dołączyć! Wejdź na stronę konferencja.dentonet.pl i kup dostęp do wyjątkowych wykładów. Zaprasza m.in. dr n. med. Bartosz Cerkaski, którego wystąpienie udostępnione zostanie w niedzielę.

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

I Konferencja Dentonet Online za nami - podsumowanie Lekarz

To ostatni dzień naszej I Konferencji Dentonet Online. 4 dni, 20 wykładów - na 20-lecie portalu Dentonet.pl. Konferencję podsumowuje jej pomysłodawca dr n. med. Tomasz M. Kercz - redaktor naczelny Dentonetu.    Dziękujemy, że byliście z...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Czy witamina D3 wpływa na leczenie stomatologiczne? Lekarz

Czy witamina D3 wpływa na leczenie stomatologiczne? Jakie ma znaczenie? Jak ją stosować? Jak interpretować w korelacji do stanu ogólnego pacjenta? Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak omówi ten te...

Paweł Strzelec - Dentonet.pl
Bezpieczny lekarz dentysta – zasady minimalizowania ryzyk prawnych Lekarz

Stomatolog powinien posiadać wiedzę nie tylko medyczną, ale również po części prawną. Dlaczego? – Wśród wielu ryzyk towarzyszących wykonywaniu zawodu lekarza dentysty coraz częściej pojawiają się ryzyka prawne, związane z roszczeniami pacjentów. Jak ...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres