Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

13. sympozjum Central European Implant Academy już w piątek

Brak komentarzy | Publikacja:
13. sympozjum Central European Implant Academy już w piątek

13. sympozjum Central European Implant Academy już w piątek

Już w najbliższy piątek w Krakowie rozpoczyna się 13. sympozjum Central European Implant Academy, poświęcone niepowodzeniom i komplikacjom w implantoprotetyce. Wśród wykładowców znajdą się m.in. prof. Dennis Tarnow oraz prof. Roberto Cocchetto.

13. sympozjum CEIA odbędzie się w dniach 13-14 października w nowoczesnych przestrzeniach kampusu 600-lecia odnowienia UJ – w budynku Biblioteki Nauk Przyrodniczych przy ul. Gronostajowej 7 w Krakowie.

Tegoroczna edycja sympozjum poświęcona jest zagadnieniom niepowodzeń i komplikacji w leczeniu implantoprotetycznym. Pierwszego dnia wydarzenia swoimi doświadczeniami w tym zakresie w ciągu trwających 5 godzin wykładów będzie się dzielił prof. Dennis Tarnow – wybitny amerykański specjalista w dziedzinie implantologii i periodontologii, który prowadzi interdyscyplinarną praktykę na Manhattanie w Nowym Jorku. Drugiego dnia sympozjum odbędą się z kolei wykłady specjalistów z Włoch – prof. Roberto Cocchetto i dr Francesco Amato.

Zarówno w piątek, jak i w sobotę uczestnicy będą mieli okazję brać czynny udział w interaktywnym panelu dyskusyjnym: głosować, zadawać pytania wykładowcom i skonsultować swój przypadek. Wszelkie szczegóły znaleźć można na stronie http://ceia.edu.pl/pl/Sympozjum/13.Sympozjum-CEIA.

Już po raz 13. lekarze stomatolodzy zajmujący się implantologią, implantoprotetyką i stomatologią estetyczną spotkają się na sympozjum CEIA w Krakowie. Po raz pierwszy w Polsce – oprócz regularnego wykładu – organizatorzy zapraszają do czynnego udziału w interaktywnym panelu dyskusyjnym, w trakcie którego będzie można mieć bezpośredni wpływ na dyskusję.

AF

Fot. Materiały organizatora


POWIĄZANE ARTYKUŁY

leczenie chrapania - Dentonet.pl
Bezdech senny: implant w brodzie zamiast aparatu MAD? Lekarz

W ofercie wielu gabinetów stomatologicznych znajduje się leczenie bezdechu sennego, zarówno przy pomocy aparatów wewnątrzustnych typu MAD wysuwających żuchwę do przodu, jak i zabiegów laserowych. Podczas targów CES 2020 w Las Vegas zaprezentowano kol...

ROZWIŃ WIĘCEJ
leczenie implantologiczne - Dentonet.pl
Zmieniając stronę żucia pacjent może stracić implant Lekarz

Zagadnienie zmiany nawyków żucia w kontekście implantologii nie zostało do tej pory należycie zbadane. Naukowcy z dwóch uczelni ze stolicy Rosji: Pierwszego Moskiewskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Przyjaźni Narodów (RUDN) ...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji